Září 2011

Společnost

30. září 2011 v 17:09 Téma týdne
Podle mého názoru každej z nás potřebuje společnost. Může to být společnost zvířete, přátel, rodiny nebo kohokoliv jiného, ale osamotě se žít nedá. Pro mě je nejlepší společnost mé kočky. Já vim, může to znít divně, ale ona vždycky ''poslouchá'' když se potřebuji vymluvit, vždycky ke mě přijde a přitulí se =). Je to moje zlato a nikdy na ní nedám dopustit. Vždycky pozná, když mi neni nejlíp a nikdy mi neřekne, že nemá čas. Samozřejmě společnost mých přátel a rodiny je pro mě také důležitá. Nevím co bych bez nich dělala. Jednoduše bych to shrnula, že každej potřebuje cítit něčí přítomnost, protože člověk je společenský tvor a osamotě to prostě nejde...=)


moje zlatko =o*

Zítra volno!!!

27. září 2011 v 18:40 My diary =)
Zítra konečně volno! Jsem taky už jakou dobu čekala na ňákej svátek, aby už bylo volno =D. Dnešek byl takovej nudnej. Byla jsem akorát ve škole a pak jsem skákla do města a jak jsem se nudila, tak jsem udělala takovou meší koláž z mé fotky a obrázků. Pod článkem ukážu ;), a taky jsem se dneska už konečně naučila dělat rybí cop. Už jsem ho zkoušela několikrát, ale to se mi nikdy nepovedl tak, abych s nim mohla na veřejnost =D, ale dneska se mi konečně povedl a právě sem si ho udělala než jsem šla do města, takže sem měla radost, že se mi povedl =). Jinak na zítra nic neplánuju akorát se teda budu učit maturitní téma na ájinu =/. No takže zábava to bude, ale aspoň se ráno vyspím =). Co plánujete na zítřejší volný den vy?

tady koláž

a tady copánek =)

Náhradní plán

21. září 2011 v 18:06 My diary =)
Pořád hledám nějakou možnost co dělat, když se nedostanu na žádnou vejšku. Doufám teda, že se dostanu, ale mít záložní plán neni na škodu ;). Takže teda kdybych se nikam nedostala, tak pojedu jako au pair do Anglie. Má to spoustu výhod a navíc bych si i zdokonalila angličtinu a pak bych mohla dělat i au pair v USA. Když jsem se totiž koukala do požadavků, tak do Anglie stačí, když máte úroveň angličtiny mírně pokročilý a do USA středně pokročilý. Takže nejdřív bych jela do Anglie, kde bych svojí angličtinu vypilovala =D a pak bych chtěla jet teda do USA. Myslim, že je to dobrý způsob, jak si vydělat peníze a navíc poznáte jinou kulturu a zemi =), takže uvidíme, kam mě život zavane =D. Jestli máte někdo s tímhle zkušenosti, tak budu ráda, když se mi ozvete abych věděla co a jak a co čekat.

Ticho

20. září 2011 v 18:03 Téma týdne
Já osobně miluju chvíle, kdy si můžu vychutnat ticho, ale to pravé ticho. Jak v ráji jsem, když se jdu třeba v létě po ulici projít, sluníčko svítí a kolem mě neprojede ani jedno auto a neprojde ani jedinej človíček a slyšim jenom to ticho přírody, občas zaštěbetání některých ptáčků, ale jinak ticho =). Můžu si srovnat myšlenky v hlavě, přemeýšlet o problémech nebo jenom tak relaxovat. Co víc si přát? =)Návrat ztraceného Mamuta

17. září 2011 v 16:30 My diary =)
Dneska, po dlouhé době, taky konečně přijel Mamut (kamarád). Byl tu sice jenom na chvíli, ale i tak =). Dlouho jsme se neviděli a on je pro mě něco jako brácha, takže sem byla ráda i za to ;). Nejdřív jsme šli do Kaufu a tam jsem si koupila takovou hezkou kytičku. No ona to neni kytička, ale spíš taková ňáká kudrnatá tráva, ale je v rotomilém květináči (pod článek dám foto). Potom jsme si šli jenom tak sednout ven a držkovali jsme na sebe jako obvykle =D. Máme takový různý přezdívky jako už zmíněný mamut nebo vemeno, voko no prostě jsme jak dvě mamutí vemena =D =D =D. Docela mi i chybí jak tu teď už neni. Teďkon maturoval a před prázdninama se odstěhoval za mamkou do Mostu, takže jsme se naposled viděli před prázdninama. Teďkon v červnu jsem měla narozky a on mimo jiné mi napsal i takovej nádhernej dopis u kterýho sem bulela jak želva, protože ještě nikdy v životě mi nikdo nic tak hezkýho nenapsal =). Ti lidi co tvrdí, že kamarádství mezi klukem a holkou nefunguje nebo dokonce neexistuje, tak to jsou uplný paka, protože když tvrdí něco takovýho, tak jsou to prostě trotlové! Doufám, že se zase brzo ukáže Mamuťák. Zatim páááá =).


Mé nehtíky 04

16. září 2011 v 14:35 O mně =)
Ťapky =)


Tak tady bude trochu delší a složitější postup, protože ty ťapky nejsou samolepky, ale jsou udělané normálně lakem. Aby jste si mohli udělat nehtíky s ťapkami nebo něčím jiným, tak k tomu potřebujete takovou sadu na dělání otisků a ještě lak k tomu určenej. Já jsem tuhle sadu koupila v drogerii Rossmann a je to od značky essence.
Takhle vypadá.

A takhle vypadají ty laky co jsou na dělání těhlech otisků. Je buď bílej, černej a nebo stříbrnej.

Takže já jsem si nejdřív udělala normální francouzskou, ke který sem si pak udělala ťapky.
Postup je v celku jednoduchý, ale akorát možná bude chvilku trvat než se to naučíte dělat ;).
Jako první si na tu destičku s obrázkama nanesete lak a to na některej obrázek, kterej chcete na nehtu. Já jsem si vybrala ťapky.

Potom tou stěrkou setřete přebytečný lak a zůstane jenom na tom obrázku nebo vzoru.

Vezmete si razítko a to přiložíte k obrázku a přitlačíte na něj aby se obrázek obtiskl. Tady musíte být docela rychlý, protože to strašně rychle zasychá.

A pak už jen razítko dáte na nehet, přitlačíte a tadááá. Máte obrázek na nehtu.

Chce to jenom trochu cviku a pak to půjde jedna báseň =D. Mě to taky chvíli trvalo než se mi to začalo dařit, takže přeju hodně úspěchu. A na konci nezapomeňte vyčistit destičku od laku. Já to dělám tak, že si namočim do odlakovače ty vatové tyčinky do uší, těma to jde nejlíp, a vyčistim to. Jestli budete mít ještě k tomu jakejkoliv dotaz, ptejte se! Ráda pomůžu =).

Mé oblíbené... =)

15. září 2011 v 16:36 O mně =)
Vedu si takovou dalo by se říct i knížku, do který si píšu citáty a různý příběhy nebo názory, který jsem někde četla a líbí se mi, tak jsem se rozhodla několik z nich vybrat a napsat je sem =).

A pusťte si k tomu tu písničku. S ní je to ještě hezčí ;)

 • Láska nespočívá v tom, že se lidé na sebe dívají, ale že hledí společně jedním směrem.
 • Když vás má někdo rád, vyslovuje vaše jméno tak trochu jinak. A tak prostě víte, že vaše jméno je v jejich ústech v bezpečí.
 • Když někoho milujete, tak se vaše řasy hýbou nahoru a dolu a odlétají z nich malé hvězdičky.
 • Give a girl the right pair of shoes and she can conquer the world.
 • I know I'm not perfect, but I'm so close it scares me.
 • Ve škole miluj studování, za školou studuj milování.
 • Každý den je jen jednou za život.
 • Dokud máš svý sny, máš se na co těšit.
 • Lehko se necháme oklamat tím, co milujeme.
 • Někteří lidé vstoupí do našeho života a zase odejdou. Někteří zůstanou jen chvíli a navždy změní náš život.
 • No doubt - endings are hard. But then again... nothing ever really ands, does it? (Nepochybně - konce jsou těžké. Na druhou stranu... nikdy nic doopravdy nekončí, nebo snad ano?)

A tady je jedno takové moudro, které se mi líbí =).

Nikdy nevíš, kdy nastane ten nejvýznamnější den tvého života. Alespoň ne do chvíle, než se skutečně děje. Nejvýznamnější den svého života nepoznáš až do té chvíle, než se ocitneš přímo uprostřed něj. Den, kdy se něčemu odevzdáš, nebo někomu. Den, kdy ti někdo zlomí srdce. Den, kdy nalezneš svou spřízněnou duši. Den, kdy si uvědomíš, že nemáš dost času, protože se ti chce žít navěky. Právě to jsou ty nejvýznamnější dny... ty dokonalé dny...Nahota

12. září 2011 v 15:27 Téma týdne
Hmmm =D. Nahota...ta je fajn akorát tak v posteli s někym =D =D =D tim bych asi ukončila tohle vážně strašně moc inteligentní téma =D =D =D.


Óóó jééé

7. září 2011 v 16:25 My diary =)
Poslední dobu na blog nic moc nepřidávám, ale je to tim, že nemám vůbec čas a pořád dělám něco do školy. Buď vypracovávám maturitní otázky nebo se učim nebo dělám různý prezentace no prostě je toho hodně a hlavně teď ve čtvrťáku =/. Je první tejden a já už mám hlavu jak pátrací balón, takže sbéčka nevim jak často budu obíhat ale budu se snažit minimálně jednou za tejden. Doufám, že vy si uživáte začátek roku mnohem líp než já. Tak zatim paaaaaa.


Glee - Pretending

5. září 2011 v 15:21 NEJ písničky =)
Tahle písnička je dokonalá =)No jo! Už je to tak!

1. září 2011 v 14:53 My diary =)
Tak dnešním dnem nám oficiálně skončili dny pohody, volného spánku a nic nedělání =D a nastali dny mučení, učení, probdělích nocích nad učením a se zjištěním druhého dne ráno, že stejně nic neumim =D. Prostě a jednoduše: prázdniny jsou v tahu! Dnešní den ve škole byl jako každý jiný první školní den. Seděli jsme tam dvě hodiny, učitelka nám rozdala omluvňák, napsala rozvrh a další třídnické blbosti, ve kterých budeme zejtra pokračovat, ale už se 4 hodinama, takže super! Tam budu sedět jak trubka a čučet do zdi, protože stejně nic dělat nebudem =D ostatně jako vždy. Po škole jsem s kámoškou šla do města, kde jsem si koupila krásnej diář na rok 2012. Jsem si ňák tu náladu musela napravit =D. Pod článkem bude foto ;). Jinak mi ještě zbývá si dokoupit několik knížek a už bude snad klid =). Co vy a váš školní den? Taky byl tak záživnej jako ten můj? =D =D =D


Samozřejmě sem si tam hned napsala, kdy nás maturanty =D čeká ten slavný den v podobě maturáku =).