Srpen 2011

Můj příběh

30. srpna 2011 v 13:05 Téma týdne
Jak to všechno začalo? Velice jednoduše. Tenhle blog jsem založila 13. března roku 2011, což je nedávno. Neni to ale můj první blog. První blog jsem si založila dávno, ale protože jsem se mu po chvíli přestala věnovat, tak jsem ho zrušila a dala si pauzu až do teď. Předtim jsem ani pořádně nevěděla na co se blog bude zaměřovat, takže to byl asi taky jeden z důvodů proč mě přestal bavit. S tímhle blogem je to ale jinak! Rozhodla jsem se, že bude autorský, takže o všem co mě baví, co mám ráda a plus k tomu mé poznatky z dosavadního bytí na tomto světě =D, takže prostě deníček =D. V nejbližších pár letech se ho rozhodně nehodlám zbavit, jelikož chci jaksi ''zdokumentovat'' nebo jak to nazvat, normální studentský život obyčejné holky, která má všechny různé problémy jako všichni ostatní, pak doufám že úspěšné zakončení střední školy maturitou, což je mimo jiné letos a doufejme, že i přijetí na vysokou školu =). A pak? Snad mě to bude pořád bavit, takže se mě jen tak nezbavíte =D =D =D.

Mé nehtíky 03

28. srpna 2011 v 14:17 O mně =)
efekt rozpraskaného laku


laky:Home sweet home =D

27. srpna 2011 v 16:07 My diary =)
Tak se hlásím a konečně už z domova. Dneska ráno jsem přijela a už se těšim až budu chrupkat konečně v mojí postýlce =D. Akorát se mi nechce do toho vybalování =/. Jinak ale můžu říct, že jsem si prázdniny užila mnohem víc, než kdybych seděla doma na zadku. Sice jsem měla takový pracovní prázdniny, ale stálo to za to =D. Teď už i na blogu budu zase pravidelně, takže nebude nouze o články ;). Teď se du vrhnout na to vybalování, takže se zatim majte hezky a doufám, že jste si prázdniny užili aspoň z poloviny tak jako já =). Pááááá.


První měsíc v háji =D

3. srpna 2011 v 18:21 My diary =)
Takže sem se konečně dostala k tomu, že sem něco napíšu. První měsíc prázdnin je za náma, což neni zrovna pozitivní zpráva =D =D. Co se týká mého života, tak v práci (brigáda v mekáči v Karlových Varech) je to fajn. Někdy jsou ale i dny, kdy je to na ránu. Zrovna tuhle neděli. Bylo hnusně a nechodili vůbec lidi a já ze směny, kterou jsem měla od půl druhý do osmi, tak jsem tam byla jenom do půl pátý a ještě z toho sem měla půl hodinu pauzu. No krása chodit do práce na dvě a půl hodiny =D. Pak zabrečim až uvidim výplatní pásku =D, ale už sem si řekla o osmihodinovky. Mi totiž teď furt psali jenom šest hodin i když mi bylo 18 a měla bych mít správně osm. Tak aspoň teď na srpen. Jinak jsem si konečně koupila krásný šatečky na maturák, kterej máme ale až v lednu a to prosím v pátek a třináctého =D =D. Krásnej datum na maturák ne? =D Jinak z prázdnin nemám snad vůbec nic, když furt makám =D. Jenom občasné dny volna, kterých mám maximálně dva dny v tejdnu a to ještě tím stylem, že mám třeba volno ve středu a ve čtvrtek jdu do práce a v pátek zase volno, takže takhle blbě obden, že ani domu třeba jet nemůžu. Ale tak furt lepší než sedět doma na zadku. No už asi budu končit a další článek napíšu nejspíš až budu doma ke konci prázdnin, protože na to ani nemám teď čas. Takže přeji krásný zbytek prázdnin i když z nich už moc nezbývá. Majte se kráááásně =) paáá.