Červen 2011

Jedůůůů

30. června 2011 v 10:48 My diary =)
Nakonec to ještě stíhám sem napsat naposled článek. Ve dvě hodiny odjíždím do Varů, takže tu moc často nebudu. Děcka =D, mějte se tu krásně a užívejte prázdniny .
BPM - Černý Perly Snů

29. června 2011 v 17:44 NEJ písničky =)
Tohle je pro mě jedna z nejdokonalejších písniček co jsem kdy vůbec slyšela!!! =) Doporučuji poslechnout celou.Prázdniny!!!

28. června 2011 v 16:26 My diary =)
Za dva dny konečně klid od školy =D!!! Na prázdniny mám brigádu ve Varech, takže na blog asi nebudu mít nejspíš čas. Uvidim jak to budu stíhat a pokusim se přidávat nějaké články =). Takže pro sbéčka: aktivní o prázdnnách moc nebudu, ale blog nepozastavuju, protože se teda budu snažit něco písat, ale nic neslibuji. Možná stihnu něco napsat i ve čtvrtek než odjedu do Varů, ale kdyby náhodou ne, tak všem přeji hezké prázdniny, pořádně si je užijte a snad vyjde i počasí =).


Alexandra Stan - Get back

Seriály

27. června 2011 v 17:19 Téma týdne
Tak na tohle téma jsem už jednou článek psala =D. Můj nejoblíbenější je Supernatural (Lovci duchů) a jako další je The Vampire Diaries (Upíří deníky). Co ale nesnášim, tak to jsou ty přiblblé seriály alias telenovely. Jako například teď jak dávaj na nově ňákou tu Tisíc a jedna noc či jak se to jmenuje. To je přesně ten typ, kdy stačí se kouknout na první a poslední díl a vyjde to na stejno, jako kdybych na to koukala, protože se stejně nic nestane. Ten se zamiluje do ní, ale ona má někoho jiného, pak je to přesně naopak, dál tam někdy někdo zemře a nakonec to stejně dopadne tak, jak to vypadá podle prvního dílu. No prostě tyhlety seriály jsou tak akorát napalici =D =D =D. Ještě k mým oblíbeným taky řadím Simpsonovi. Myslim, že ty zná každý, takže nemusim psát o co de ;).
Hodnocení pro romcule-smoulinka.blog.cz

27. června 2011 v 17:04 Hodnocení blogů
Na začátek bych chtěla říct, že už jsem viděla několik blogů s hodně podobným designem. Chápu, protože je dělá denisse.blog.cz, tak proto. Design je sám o sobě hezkej, ale tim, že ho má už spousta lidí, tak mi to přijde neoriginální. Já osobně bych nechtěla mít stejnej design jako někdo jinej. V menu se mi líbí popisky a články sice nedáváš moc často, ale ty jsou taky fajn. Jak už sem dřív psala, tak se mi líbí články s obrázkem. Článek to tak trochu oživí, takže to je plus. Celkový dojem je dobrý. Sice strhnu pár bodíků za ten design, ale ne proto, že by byl ošklivej. To ne! Jen proto, že pro mě je to neoriginální a prostě jsem už viděla spoustu blogů se stejným nebo podobným designem.

Design:5/10
Záhlaví:6/10
Menu:8/10
Články:6/10
Celkový dojem:6/10

Celkový počet bodíků: 31/50
PS: Je to jen můj názor, takže to neber zas tak vážně .

Už nikdy více

26. června 2011 v 13:23 My diary =)
Malé shrnutí víkendu. V pátek jsem plánovala jít ven, protože přijel kamarád z Mostu a dlouho jsme se neviděli. Tak jsme byli venku a šli do jednoho podniku. Ten u mě stoupl v ceně, protože tam maj dobré mojito, které miluju =). No pak, když jsme seděli na nádraží a čekali než mu přijede vlak, tak jsme tam potkali ještě jednoho kámoše a nakonec to dopadlo, že jsme šli k němu domu a pak jsme šli koupit nákou flašku. Podotýkám, že to byl sklepmistr. Fuj to je snad nejhorší víno co jsem kdy pila. No prostě humus! Ani bych to nenazývala víno. No takže z mého plánu jít na chvíli ven přijít domu kolem desátý a vyspat se pořádně na sobotu jsem dodržela snad jenom to, že sem přišla v deset domu, ale druhej den ráno =D =D =D a to jsem spala sotva 3 nebo 4 hodiny. V sobotu jsme s pár lidma ze třídy jeli na chatu jedný spolužačky. No tam to taky dopadlo... Opila jsem se jak snad nikd v životě, blbě mi bylo a nejhorší je, že si to všechno pamatuju a já bych na to nejradši zapomněla =D. Domu jsem přijela dneska kolem devátý a to jsem si šla ještě lehnout a usla jsem a před chvílí jsem vylezla z postele. Hlava mě bolí to je hrůza =D. Takže kdybych měla shrnout víkend dvěma slovy, tak nikdy více!!! Byl to sice fajn víkend, ale za nic bych ho neopakovala =D.


Horkééé odpoledne

23. června 2011 v 16:09 My diary =)
Dneska nám odpadla odpoledka, takže jsme měli jenom do půl jedný =). Tak jsme s kámoškou šly do města, kde jsem koupila pro bráchu vodní pistoli. Má totiž zejtra narozky. Pak jsme skákly na ledovou tříšť (mňam =D) a jako poslední zastávka byla drogérka. Šly jsme do DMka, kde jsem si koupila dva sprcháče a melounovej krém. I ten jeden sprcháč byl melounovej. Já mám strašně ráda kosmetiku s vůní melounu =D. Teď jsem si taky ještě objednala z Avonu tělovej sprej s melounem =D.

(vlevo sprcháč s melounem 29 Kč, uprostřed krém s melounem 39 Kč a vpravo sprcháč 29Kč a ten krásně voní )Už je to oficiální !l! =D

22. června 2011 v 17:47 Blbůstky =o)
Oficiálně prohlašuji, že můj blog je už konečně v Top 100 módních blogů!!! Sice to chvilinku trvalo, ale podařilo se. Tady se můžete juknout a můžete mi dát klidně like (stačí kliknout na tlačítko to se mi líbí ). Můj blog je tam jako Izzie's blog, takže třeba Sbéčka bych poprosila jestli by mi dali like.? =)


Fotí =)

20. června 2011 v 20:57 Blbůstky =o)
Tahle fotka se mi vážně líbí. Ne proto, že jsem na ní já =D ale to kotátko je rozkošný =). A ještě jak kouká...=D =)Výlet

19. června 2011 v 18:12 My diary =)
Dneska jsme si udělali výlet na mašiny. Jeli jsme do Lužníka u Rakovníka, kde byli starý vláčky a lokomotivy. Na to, že vlaky zrovna nemusim =D, tak musim uznat, že ty starý jsou vážně hezký. Jediný co mi asi vadilo bylo, jak pořád pouštěli tu páru. Furt to divně smrdělo a dělalo to rámus, ale jinak to bylo fajn. Původně jsem na neděli plánovala, že zůstanu zahrabaná v posteli a budu číst Revizora, ale tak tohle bylo určo lepší =D. Jinak včera jsem neměla co na práci, tak jsem udělala jahůdkovej dortík. Žádná věda...jenom normální piškot a na to jsem dala vanilkovej puding na kterej jsem dala na půlky rozkrájený jahody, kterých doma máme mraky a už nevim co s nima =D.

tady dortík:
a tady mašiny:


Už mám mobílek! =)

17. června 2011 v 16:55 My diary =)
Už mám konečně novej mobil. Dneska jsem si pro něj byla v obchodě =). Mám, jak jsem psala už v minulém článku, sony ericsson xperia x8 a v bílé barvě. Jediný co mě nebaví na tom, když si koupim novýho mobila, že se všechno musim učit znova. Kde co je, jak se co dělá a tak...myslim, že to každej zná, takže nemusim vysvětlovat =D. Takže teď du ještě zkoumat různé taje moho new phonu =D a už vidim jak mi něco nepůjde, tak mě budou chytat nervíky a vykašlu se na to =D =D =D.


Záplava růžové =)

16. června 2011 v 16:05 Blbůstky =o)
Můj sen... =D =D =D Cokoliv z toho bych brala =D =).
Kristína - Pri oltári

15. června 2011 v 17:35 NEJ písničky =)
Písnička, která vystihuje do posledního písmenka to, co se mi stalo. Jako bych jí napsala já sama... Bohužel...Vesmír

14. června 2011 v 14:37 Téma týdne
Jako malá jsem si vždycky přála letět do vesmíru. Libilo se mi, jak tam lítali ve vzduchu a neměli žádnou gravitaci =D. Co mě na vesmíru přímo fascinuje =D jsou hvězdy. Ráda si jdu v létě v noci sednou někam na louku, lehnout a koukat na hvězdy. Nejhezčí je když vidim padat hvězdu. No ale že jsem viděla padat už hodně hvězd, tak se mi snad nesplnilo ani jedno přání, který jsem si přála =D. Většinou jsem si teda nic nestihla přát, protože jsem vždycky začala ječet: jééééé!! padá hvězda! =D =D =D To bude možná i tim.
A je tu 1000! =D

13. června 2011 v 20:11 Blbůstky =o)
První tisícovka! Děkuji moc těm, kteří chodí na můj blog a líbí se jim tu . Jsem ráda, že někdo mé články čte.
Na Stojáka

11. června 2011 v 17:23 Blbůstky =o)
Z tohodle nemůžu =D =D =D =D =D
Blondýna na gyndě

Blondýna si koupila Lap Ťop

Matonoha (NE)sprostý film

Cikán o cikánech

Stroj času

11. června 2011 v 14:34 Téma týdne
V některých případech by bez pochyb bylo dobré, kdybychom měli stroj času. Napravit něco špatného co jsme udělali nebo abychom mohli vidět osoby, které jsme měli rádi. Já jsem ale toho názoru, že je lepší se už nevracet. Prostě co bylo, bylo...V mém případě by to vyvolalo spoustu nepříjemných vzpomínek, ale v budoucnosti. Samozřejmě bych si chtěla znovu prožít některé krásné chvilky třeba s jednou určitou osobou, ale z vlastních zkušeností vím, že čím víc se k tomu vracím, tím víc je to horší, a proto jsem přesvědčená, že je lepší nechat minulost minulostí, protože nikdy nevíte, co si pro nás chystá budoucnoust...


Jesse McCartney - Sweet time
Malé shrnutí =D

10. června 2011 v 22:20 My diary =)
Dnešek byl fajn až na školu =D. Zase to ZSV!!! Už mě to normálně deptá xD. Jinak jsme dneska jeli jenom na otočku do Varů a přijeli jsme někdy kolem devátý. Byli jsme v obchodech a pak na chvíli u babči. Jsem si myslela, že už tenhle tejden budu mít konečně novej mobil a ono pořád nic. Čekám na penízky abych si mohla koupit krásnej sony ericsson, kterej mají dokonce i v růžovo-bílé barvě...pod článek dám foto ;). Každopádně v příštím tejdnu už ho budu mít a už se na něj táááák těšim =D. Čtvrtek a středa nebyla nic moc. Takové nudné dny, takže se nic zajímavého nedělo...=D
Hodnocení pro www.naivebrunette.blog.cz

10. června 2011 v 21:55 Hodnocení blogů
Blog je takový jednoduchý, ale ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. A to přesně platí u tohodle blogu. V záhlaví je jen nápis, ale je napsaný hezkým písmem . Pozadí pak tvoří jen bílá stránka, což je někdy mnohem lepší, než když je blog přeplácanej různýma obrázkama, který třeba k sobě vůbec neladí. Líbí se mi, že snad ke každému článku je přidaný obrázek. Článek je tak o něco hezčí, když je k němu nějaký hezký obrázek či fotka blogerky. Menu je ale na můj vkus trochu chudé. Já bych tam toho dala víc nebo aspoň přidala nějaké popisky. Celkově na mě blog působí mile a sjednoceně, takže jen tak dál =).

Design: 7/10
Záhlaví: 8,5/10
Menu: 4/10
Články: 10/10
Celkový dojem: 9/10

Celkový počet bodíků: 38,5/50 ;)


Where is my mind...?

8. června 2011 v 13:57 My diary =)
Včera večer jsem se šla projít na své oblíbené místečko. Je to taková menší skála u řeky a je tam krásný výhled. Nejhezčí je, když zapadá sluníčko. Chodim tam, když si potřebuju odpočinou nebo vyčistit hlavu. Včera jsem potřebovala prostě na chvílí od všech a od všeho zmizet daleko...v hlavě se mi honí tolik věcí, že nevim co mám dřív dělat. Snad se to za pár dní zlepší. Neni to ani že bych měla špatnou náladu, to ne, ale mám takovou náladu na nic. Nevim no...
tady moje místečko u řeky =)