NADACE PROTI RAKOVINĚ KŮŽE

23. dubna 2011 v 14:30 |  Glam
Blíží se léto a samozřejmě i opalování u moře nebo i na koupališti. S tim je ovšem spojena rakovina kůže. Nechci tu teď psát ňáký poučný články a nebýt toho, že jsem se sama setkala s rakovinou kůže, tak bych to nejspíš ani nepsala. Ano, měla jsem rakovinu kůže a rovnou říkám, že jsem nebyla ani jednou v solárku a ani se moc neopaluju a když už, tak mám krém minimálně s faktorem 30, takže si dávejte pozor všichni a zvláště ti, co lezou věčně do solárka a na sluníčku jsou pořád. Našla jsem jednu stránku proti rakovině kůži, která upozorňuje na tuto problematiku a nabízí výrobky jako samoopalovací krémy.
Je dobře zdokumentováno, že rakovina kůže je na vzestupu. He-Shi se tak snaží neustále vzdělávat širokou veřejnost v oblasti samoopalování. Samoopalovací přípravky jsou skutečnou možností jak dosáhnout vytoužené zlaté opálení.
Matthew Patey, výkonný předseda Britské Nadace pro kůži zdůrazňuje že: "Existuje mnoho způsobů, jak získat opálení aniž byste riskovali poškození sluncem a samoopalování je jednu z těchto metod. Každá penny získaná pro naší Nadaci půjde přímo zpět do výzkumu, do hledání léčby a doufejme, že i léků, které by vyléčili na rakovinu kůže."

He-Shi se zavázalo shodně s Nadací odevzdat 1 libru za každou prodanou He-Shi lahev během prvních dvou týdnů v květnu. Během této doby bylo vybráno 6 208 liber (173 800 kč ). He-Shi děkuje všem, kteří tak přispěli na dobrou věc.Tady se můžete dozvědět něco o He-She http://www.heshi.cz/page.html?id=5
a tady jsou produkty, které nabízí http://www.heshi.cz/page.html?id=4 .
Na stránce je toho samozřejmě víc, takže koho to zajímá, tak se může kouknout. =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikol tvé SB ♥ Nikol tvé SB ♥ | Web | 24. dubna 2011 v 13:40 | Reagovat

zajímavý článek :) určitě si budu dávat bacha přestože v létě většinou moc na sluníčko nelezu, protože ho nemám ráda :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama